Pandurii II a pierdut cu 3-2 meciul de la Târgovişte

/ 19 august 2011

Tinerii panduri au început în forţă acest campionat, dar după ce au condus cu 2-0 la Târgovişte, în rol şi-au intrat arbitrii şi elevii lui Florin Bejinariu au pierdut cu 3-2 (1-2) partida cu FCM Târgovişte.

Avramescu a deschis scorul pentru Pandurii II în minutul 9, iar Bucur a făcut ca tebela să indice 0-2 în minutul 32, însă gazdele au punctat în al treilea minut de prelungire a primei reprize prin Csiki. Gazdele au egalat în minutul 60 prin Petculescu, iar cinci minute mai târziu Filip a stabilit scorul final al partidei.